Diskusní téma: Ohlasy - nově založeno

Datum 18.04.2011

Vložil Holky z práce

Titulek Úžasný víkend

Odpovědět

Víkend na této chaloupce byl úžasný. Příjemný pronajímatel, chatička čistá a zařízená. Prostředí nám připadalo jako místo, kde lišky davají dobrou noc. Myslím, že jsme zde nejeli naposled.

Datum 25.01.2011

Vložil Šobáňovi

Titulek Krásný prodloužený víkend

Odpovědět

Prožili jsme u vás naprosto spokojený a krásný víkend:-) při příjezdu nám začalo sněžit, takže si holky přišli na své v krásné a nerušené krajině...Chaloupka jako malovaná, soukromí, krásné prostředí, čistota a teplíčko krbu:-) nejenom, že se nám od vás nechtělo odjíždět, ale také při příjezdu do ztísněného bytu jsme na vaši chaloupku nejednou vzpomněli...určitě se k vám rádi vrátíme, přejeme mnoho spokojených nocležníků:-)

Datum 29.09.2010

Vložil Jarmila Schauerová

Titulek Poděkování z Ostravy

Odpovědět

Při pohledu z okna na zataženou oblohu a spadané listí si ráda vzpomenu, jak nám bylo letos v červenci o prázdninách u Vás ve Velkých Karlovicích-Bzové dobře. U teplého čaje, kterým se zahříváme vzpomínáme a hřeje nás dobrý pocit z toho, že jsme si leto dobře zvolili a vsadili na tak krásný kout, jakým bezesporu oblast Valašska je. Velice rádi se k Vám budeme vracet a těšit se na krásné a příjemné prostředí, které nám chaloupka poskytla. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

Datum 28.08.2010

Vložil R. Jelínek

Titulek Krásná dovolená

Odpovědět

Nádherná dovolená!!! Vůbec se nám nechtělo od Vás domů. Ubytování super, útulné a vše potřebné při ruce, krásná zahrádka s posezením a super pejskem :-) Majitelé pohodoví a vstřícní. Takže dávám 1* Určitě Vás opět co nejdřív navštívíme ;-)

Datum 09.03.2010

Vložil Slaninovi

Titulek Pozdravy z Ostravy

Odpovědět

Trochu pozdě, ale přece! Prožili jsme u Vás krásný víkend na Kateřinu, rodinné ubytování, vůně a praskání dřeva v kamnech, nádherné vycházky do okolní přírody. Je to místo, kam se člověk vždycky rád vrátí!

Datum 10.12.2009

Vložil Jan a Olga Škrobákovi

Titulek Pozdrav z Hodonína

Odpovědět

Posíláme srdečný pozdrav z Hodonína. S pobytem u vás jsme byli maximálně spokojeni, i naše tři děti si to řádně užily, hlavně zahradu k běhání a lítání, u vás jsme poznali dokonalé ticho a tmu :))). Vaše chaloupka se nám moc líbila, je v ní všechno útulné a potřebné, co rodina s dětmi využije. Těšíme se k vám na zimní dovolenou, takže brzy nashledanou :).

Datum 05.12.2009

Vložil Monika a Petr Křenkovi

Titulek Uvítání

Odpovědět

Dobrý den, vítáme Vás v naší knize hostů. Pokud jste u nás byli ubytováni a chcete se podělit o Vaše zkušenosti s ostatními, napište nám to zde, prosím. Věříme, že jste u nás byli spokojeni a budete se k nám vracet. Děkujeme Monika a Petr Křenkovi

Datum 09.12.2009

Vložil Renata

Titulek Re: Uvítání

Odpovědět

Bylo to u Vás moc bezva, soukromí, pěkné prostředí ... Prostě paráda:-) Moc se těšíme, až k Vám zase přijedeme.