Diskusní téma: Ohlasy - nově založeno

Datum 28.09.2020

Vložil Horníčkovi

Titulek KAŽDOROČNÍ SETKÁNÍ PŘÁTEL NA SUPER CHALUPĚ

Odpovědět

Děkujeme za úžasný pobyt na Vaší chalupě. Zahrada má vše, co děti potřebují. Nádherné lesy kolem, které lákají k procházkám a stavění domků pro skřítky. Vybavení chaty je komfortní a všude krásně čisto. Rádi se k Vám vracíme.

Datum 07.01.2019

Vložil Rodina Plonkova

Titulek Víkend v bílé pohádce

Odpovědět

Krásně strávené tři dny v tichu a klidu, obklopeni hromadami sněhu, kterého jsme si dosyta užili i na zahradě chalupy. Bydleli jsme v menším apartmánu, vše potřebné jsme měli k dispozici. Děkujeme za skvělé zázemí, rychlou a příjemnou komunikaci. Přejeme, ať se vám daří a máte spousty stejně spokojených hostů.

Datum 29.07.2017

Vložil Popelkovi

Titulek dovolená

Odpovědět

Právě jsme se s rodinou a přáteli vrátili z vaší chalupy, kde jsme strávili celý týden aktivní dovolené..... Děkujeme za pohodový týden... Stylové a čisté ubytování, příjemní lidé, úžasná krajina...
Vřele doporučujeme všem :-) :-)

Datum 27.09.2016

Vložil zase ti Horníčci :)

Titulek POTŘETÍ A POŘÁD NADŠENÍ

Odpovědět

Pane a paní Křenkovi,
opět jsme se s rodinou a přáteli sešli na Vaší chalupě. Strávili jsme zde příjemný víkend - počasí jste nám také dodali krásné. Děkujeme.

Datum 21.06.2016

Vložil Horníčkovi

Titulek Opět krásný odpočinek

Odpovědět

Děkujeme s rodinou a přáteli za pohodový víkend na Vaší chalupě. Toto ubytování jsme využili již podruhé a chystáme se k Vám znovu :) Krásná krajina, čisté a stylové ubytování - jsme moc spokojeni.
Ještě jednou děkujeme.

Datum 02.11.2015

Vložil Vlasta Jursová

Titulek Pozdrav od Znojma

Odpovědět

Zdravíme z jihu Moravy a posíláme poděkování za krásný víkend strávený ve Vaší chalupě.

Datum 29.08.2015

Vložil Monika a Petr Křenkovi

Titulek Nový objekt k pronájmu

Odpovědět

Jak jste asi zjistili, postavili jsme novou chalupu, abychom mohli nabídnout ještě větší komfort, soukromí, vyžití pro Vaše děti a nabídnout i bezbariérové ubytování pro méně pohyblivé hosty. Doufáme, že námi uskutečněné změny budou k Vaší plné spokojenosti.

Datum 02.11.2012

Vložil Winterovi

Titulek Skvělá dovolená

Odpovědět

Rádi vzpomínáme na pohodovou dovolenou u vás, příjemné a klidné prostředí, čistá a dobře vybavená chalupa, vstřícní a příjemní majitelé. Určitě se k vám chystáme zase, náš malý si oblíbil pejska Punťu.

Datum 28.10.2012

Vložil Jan Voráč

Titulek Super

Odpovědět

Moc děkujeme za příjemný víkend u Vás na chalupě. Celou sobotu pršelo, ale vůbec nám to nevadilo. Moc děkujeme za zapůjčené hračky pro děti od paní domácí. Určitě doporučíme po známých.
Za tým Apaluchy
Honza

Datum 15.10.2011

Vložil Jarmila Schauerová

Titulek Pozdrav Z Ostravy

Odpovědět

Zase je podzim a s vnoučaty vzpomínáme na dovolenou ,kterou jsme už druhým rokem strávili u vás na chalupě.Bylo to prostě bezva a přání vnoučat je zase se k Vám vrátit a užívat si zahrady.Ještě jednou děkujeme a NAHLEDANOU